KONST / Litografier / Färglitografi 13095099
nr 1309 5099
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/125. Motivet: 60x47cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:37:41
19/2 12:25:24
700 kr
19/2 15:58:12
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann